Opel Crossland Fiyat Listesi ve Özellikleri 2021

Bu sayfadan 2021 model sıfır Opel Crosslend fiyat listesine ulaşabilir, Opel Crossland hakkında özelliklere göz atabilirsiniz.

Opel Crossland Fiyat Listesi ve Özellikleri 2021
.

Sıfır Opel Crossland fiyat listesini güncel olarak bu sayfada hazırladık. En çok merak edilen SUV araçlar arasında bulunan Opel Crossland, yenilenen tasarımıyla ön plana çıkıyor. Küçük SUV modelleri arasında yer alan Yeni Crossland, karşımıza 4 farklı donanım paketiyle çıkıyor. Manuel vites ve otomatik vites opsiyonları bulunan aracı ister benzinli isterseniz de dizel olarak satın alabilirsiniz. Bu sayfada da Yeni Crossland'in fiyat listesini ve özelliklerini bulabileceksiniz.

 

Opel Crossland 2021 Fiyat Listesi

Yeni Crossland'in 4 farklı donanımla satışa çıktığını belirtmiştik. Bu paketler Essential, Edition, Elegance ve Ultimate olarak karşımıza çıkıyor. 219.900 TL başlangıç fiyatıyla Opel Bayiileri ve Opel yetkili satıcılarında yer alıyor.

MOTOR / ŞANZIMAN DONANIM T.E SATIŞ FİYATI
1.2 130hp Benzinli 6 ileri Manuel Essential 219.900 TL
Edition 229.900 TL
1.2 130hp Benzinli 6 İleri Otomatik Edition 316.900 TL
Elegance 328.900 TL
Ultimate 348.900 TL
1.5 120hp Dizel 6 İleri Otomatik Essential 316.900 TL
Edition 328.900 TL
Elegance 340.900 TL

Opel Crossland Dış Tasarım

PSA grubuna geçtikten sonra neredeyse tüm Opel araçlarının tasarımı yenilendi. Tasarımın yenilenmesiyle dinamik bir görünüme bürünen Crossland,ön tasarım itibariyle elektrikli araba görünümü kazanmış. Yeni Crossland full led farlar ile satışa sunuluyor. 16" ve 17" jant seçeneği bulunan modelde Edition donanım paketiyle birlikte tampon koruma parçası da yer alıyor. Essential ve Edition donanım paketlerinde siyah tavan opsiyonlu olarak gelirken, Elegance ve Ultimate paketlerde ise standart donanım olarak gelmekte. 

 

 

opel crossland

 

Opel Crossland İç Tasarım ve Güvenlik 

Başlangıç paketinden itibaren 4 cam otomatik olarak satışa sunulan araçta elektrikli ısıtmalı yan aynalar bulunuyor. 410 litrelik bagaj hacmi sunan araç, arka koltukların öne alınmasıyla 520 litrelik hacime, arka koltukların yatırılmasıyla ise 1255 litrelik hacime kadar genişleyebiliyor. Ultimate pakette direksiyon ve koltuk ısıtması bulunurken diğer paketlerde bu özellik malesef bulunmuyor. Essential pakette bulunan 6" renkli multimedya ekranıyla Apple Car Play ve Android Oto uygulamalarını sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.  Araçta çift bölgeli otomatik klima standart olarak sunuluyor.

opel crossland iç tasarım

Güvenlik donanımı olarak baz paketle birlikte Şerit Takip Sistemi, Trafik İşareti Tespit Sistemi, Arka Park Sensörleri, Yokuş Kalkış Desteği, Lastik Basıncı Takip Sistemi, Hız Sabitleyici gibi önemli özellikler bulunuyor. Edition paketle beraber Ön, Arka Park Sensörleri ve Geri Görüş Kamerası standart olarak tüm paketlerde bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş